www.vlaamsbelang.org  www.vlaamsbelangvlaamsparlement.be  www.vlaamsbelangkamerfractie.be   www.vlaamsbelangsenaat.be   www.vlaamsbelangeuropa.be
  Regio Gent-Eeklo
Actualiteit Wie is wie? Kalender Andere sites Contact
Maak uw keuze
Nieuws dinsdag 07 februari 2012
Maak uw keuze uit onze afdelingen, kernen of districten.

Alle nieuws
Koepel:
Gent
Districten:

Gemeentes:
Aalter Assenede Deinze De Pinte Destelbergen-Heusden Eeklo Evergem Gavere Lochristi Lovendegem-Vinderhoute Maldegem Melle Merelbeke Moerbeke-Waas Nazareth-Eke Nevele Oosterzele Waarschoot Wachtebeke Zelzate

VBJ voert actie tegen halal

 Klik hier om de foto in zijn origineel formaat weer te geven. 17.04.2010 • Deze morgen voerden VBJ-militanten een actie tegen de verkoop van halal-producten in Eeklo.

Bezoekers aan 2 grootwarenhuizen kregen een pamflet overhandigd waarin VBJ de oorsprong van het steeds meer verschijnend fenomeen van halal-voeding aanhaalt: een toenemende radicalisering van de islam, vooral als gevolg van een blijvende import van imams die onze manier van leven verwerpen.

Het erge er aan is wel dat - wars van onze wetgeving - het die radicale moslims zijn die bepalen wat halal is en wat niet. Dieren moeten zonder verdoving de keel overgesneden worden en de controle gaat zelfs zo ver dat ook shampoo en snoep er niet aan ontsnappen.

Heel wat producenten en grootwarenhuizen plooien om commerciële redenen voor deze druk. Zo startte Quick enige tijd terug al halal-hamburgerrestaurants in Frankrijk en hebben firma's als Nestlé en Knorr een heel assortiment gericht op de halal-markt. Heel wat grootwarenhuizen verkopen ook die producten terwijl in heel wat winkels in buurten met vooral allochtonen alles halal is geworden. De autochtone en vreemdelingen met een andere religie worden door die winkels dus hun producten ontzegd om de moslims ter wille te zijn.

Deze politiek bestendigt enkel maar de moslims in hun blijvende vraag naar een voorrangspositie in de samenleving en versterkt de integristische islamieten in hun strijd tegen onze manier van leven. Uiteindelijk aanvaardt onze samenleving dat de Sharia boven onze wetgeving staat. De terechte vraag van VBJ is dan ook hoe ver het nog zal moeten gaan.

Het enthousiasme bij de winkeleigenaars was dan ook allesbehalve groot: na 22 minuten werden de militanten verzocht op te hoepelen aan de Colruyt en aan de Delhaize vroeg de politie na 32 minuten om te vertrekken. Maar de klanten wisten de actie wel te appreciëren. De bezorgdheid om de islamisering - zeker na de incidenten de voorbije tijd - leeft dus wel degelijk bij de bevolking.

Voor VBJ alvast een reden om de acties tegen de onderdanigheid voor de radicale islam verder te zetten.




Start    Actualiteit   Wie is wie?   Kalender   Andere sites   Contact
   © 2004-2012 Vlaams Belang Regio Gent-Eeklo Wil u ook een webstek als deze voor uw afdeling, district of regio?