www.vlaamsbelang.org  www.vlaamsbelangvlaamsparlement.be  www.vlaamsbelangkamerfractie.be   www.vlaamsbelangsenaat.be   www.vlaamsbelangeuropa.be
  Regio Gent-Eeklo
Actualiteit Wie is wie? Kalender Andere sites Contact
Maak uw keuze
Nieuws dinsdag 07 februari 2012
Maak uw keuze uit onze afdelingen, kernen of districten.

Alle nieuws
Koepel:
Gent
Districten:

Gemeentes:
Aalter Assenede Deinze De Pinte Destelbergen-Heusden Eeklo Evergem Gavere Lochristi Lovendegem-Vinderhoute Maldegem Melle Merelbeke Moerbeke-Waas Nazareth-Eke Nevele Oosterzele Waarschoot Wachtebeke Zelzate

Vlaams Belang vraagt juridisch optreden tegen fuifhooliganisme

 Klik hier om de foto in zijn origineel formaat weer te geven. 18.02.2010 • Het Vlaams Belang heeft al een aantal initiatieven genomen naar aanleiding van de rellen op de oudejaarsfuif van de KLJ in Waarschoot die eindigde op zware rellen.

Gemeenteraadslid Erik D'havé stelde al een aantal vragen in Waarschoot maar ook de andere gemeenteraadsfracties in de Lowazone en de aangrenzende zones hebben laten blijken genoeg te hebben van het fuifhooliganisme.

Nadat het verslag van de evaluatievergadering er op na werd gelezen bleken er in alle gemeenten toch vragen te zijn over een aantal maatregelen, waaronder niet in het minst het voorgestelde plaatsverbod voor een twintigtal jongeren.

Dat plaatsverbod was al in voege gekomen én toegepast tot die regel eerst regionale en nadien nationale persaandacht kreeg. Deze morgen, in het programma 'De Ochtend' op Radio 1, werd de maatregel in strijd met de wet op de privacy verklaard.

Het leek het Vlaams Belang een beetje absurd dat het veilig fuiven moet wijken voor de privacy-wetgeving. De gemeenteraadsleden van de politiezone roepen de politieraad en het politiecollege dan ook op om de enige nog overgebleven maatregel toe te passen en dat is een gerechtelijke procedure. Dit is iets wat het Vlaams Belang van Waarschoot en de Vlaams Belang Jongeren zelf voorstelden bij de actie op 8 januari in Eeklo.

Zowel de streekpers maar ook de leden van zowel politieraad als - college kregen het persbericht en staan nu voor de keuze: deze zaak blauwblauw laten of eindelijk laten voelen dat het ze menens is om dit fenomeen de kop in te drukken.

U vindt het persbericht en de schriftelijke vragen hier.



Start    Actualiteit   Wie is wie?   Kalender   Andere sites   Contact
   © 2004-2012 Vlaams Belang Regio Gent-Eeklo Wil u ook een webstek als deze voor uw afdeling, district of regio?